Tej jesieni Pelikan ma przyjemność zaprezentować Państwu trzy nowe produkty. Dla miłośników klasycznego, historycznego kształtu piór wiecznych oferujemy model M101N w kolorze głębokiej czerwieni (w pudełku upominkowym zdobionym historycznym motywem), dla fanów japońskiej sztuki i kultury przygotowaliśmy Edycję Limitowaną modelu Raden Starlight, natomiast Tym z Państwa, którzy nie boją się odważnych kolorów, dedykowana jest seria 600 w intensywnym kolorze zieleni.

Wybierz pióro odpowiednie dla Ciebie!

Beate Böker

Prawdziwa gratka dla miłośników historii! Atrament 4001 w kolorze royal blue w butelce z archiwalną etykietą będzie dostępny w sprzedaży w określonym czasie.

Pióra wieczne zdobione japońską techniką Raden cieszą się olbrzymią popularnością. Edycja Limitowana liczy jedynie 333 sztuki.

Odważ sią być innym od wszystkich i podkreśl swoją wyjątkową osobowość! Piszą tym piórem wiecznym, wszystkie oczy będę z pewnością zwrócone na Ciebie.

W tym miesiącu odbędzie się aukcja 17 wyjątkowych piór wiecznych Maki-e! Zapraszamy do obejrzenia piór i przyłączenia się do gorączki licytacji: www.pelikan.com/auction