Największą zaletą bycia entuzjastą piór wiecznych jest społeczność, dlatego jesteśmy szczęśliwi mogąc poznawać blogerów, zajmujących się tą tematyką. Będąc w kontakcie z kilkoma z nich, pomyśleliśmy, że zechcecie również o nich usłyszeć. Dziś mamy dwóch wyjątkowych gości, jeden z Belgii i jeden ze Stanów Zjednoczonych. Miłego czytania!

Beate Böker

Blog Joshua Danleya „The Pelikan’s Perch“ w Stanach zjednoczonych zawiera wiele ciekawych informacji, pokazuje również ogromną różnorodność piór wiecznych. Więcej na stronie: http://www.thepelikansperch.com

 

W Belgii Dries Bleus prowadzi bloga na temat wielu marek piór. W roku 2014 zorganizował tydzień Pelikan, który nas zachwycił i również warty jest polecenia:
http://www.pencilcaseblog.com

Pelikan słynie ze swoich niesamowitych demonstratorów, które wymagają bardzo starannego procesu produkcyjnego. Mamy przyjemność zaoferować je w rozmiarze 805, będą one dostępne przez ograniczony czas.

W Japonii karp Koi jest symbolem wytrwałości i determinacji. Artyści Maki-e Pelikana uczcili ten temat piękną Edycją Limitowaną.