Z wielką przyjemnością przesyłamy Państwu pierwszy newsletter Pelikana w tym roku. Podobnie jak w poprzednich edycjach, chcielibyśmy przedstawić Państwu nowe produkty i dostarczyć ciekawych informacji dotyczących naszych ekskluzywnych artykułów piśmienniczych marki Pelikan. Rok 2016 będzie ekscytujący i będzie obfitował w dużą liczbę wspaniałych, nowych produktów. Jesteśmy całkiem przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Rok 2016 rozpoczyna się dla marki Pelikan kolorowo i inspirująco - nowościami w naszej kolekcji atramentów Pelikan. Dlatego niniejszy newsletter dedykujemy naszym wspaniałym atramentom. Jednym z hitów 2016 roku będzie kolor atramentu Edelstein - Aquamarine. Intensywny turkusowo-niebieski kolor kojarzy się z wakacyjną radością i przypomina zielonkawo-niebieski kolor oceanu. Daj się oczarować płynnej akwamarynie i innym nowym tuszom marki Pelikan.

Nasz nowy Atrament Roku Edelstein - Aquamarine nie jest ani niebieski, ani zielony; jest dokładnie odcieniem pośrodku. Pełną mocy mieszanką wytworności i spokoju. Ten fascynujący odcień został wybrany przez naszych fanów na Facebooku i będzie dostępny w formie flakonu atramentu Edelstein i nabojów atramentowych w atrakcyjnym metalowym pudełku wiosną 2016 roku!

Atrament 4001® jest marką firmy Pelikan o ugruntowanej pozycji od samego początku istnienia firmy. Po raz pierwszy został wymieniony w cenniku z 1897 roku i sprawdzał się w ciągu wszystkich kolejnych lat. Atrament 4001® jest jedną z niewielu marek zarejestrowanych jako sama liczba i już samo to sprawia, że jest wyjątkowy! Jako fani Pelikana często pisaliście, że chcielibyście, aby nasza oferta została wzbogacona o atrament o intensywnym ciemnozielonym kolorze. Dlatego teraz jesteśmy dumni, mogąc Wam przedstawić nasz piękny nowy atrament 4001® dark-green! Jest dostępny w sklepach od stycznia 2016!

Poza naszym atramentem na bazie wody, mamy również w ofercie atrament nieblaknący. Atrament "Fount India" jest nieprzezroczysty i odporny na światło. Dzięki temu nadaje się zwłaszcza do prac artystycznych lub ważnych dokumentów, które nie powinny wyblaknąć przez lata. Atrament może być wykorzystywany w piórach tłokowych pod warunkiem, że mamy pewność, że nie wyschnie.

Bardzo dziękujemy za to, że dzielicie się z nami swoimi pomysłami! W naszym ostatnim newsletterze poprosiliśmy Was o to, żebyście podzielili się z nami Waszymi przemyśleniami na jego temat i życzeniami! Jesteśmy zaskoczeni liczbą pełnych emocji i inspiracji e-maili, które otrzymaliśmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie i pomysły i weźmiemy je pod uwagę przy tworzeniu kolejnego newslettera.

Mamy nadzieję, że nasze newslettery w 2016 roku również wzbudzą Wasz entuzjazm!

Odwiedź naszą stronę internetową: www.pelikan.com/exklusive