Souverän® 805 Ocean Swirl

Souverän® M805 Ocean Swirl

  • Souverän® M805 Ocean Swirl
     Souverän® M805 Ocean Swirl
  • Souverän® R805 Ocean Swirl
     Souverän® R805 Ocean Swirl
  • Souverän® K805 Ocean Swirl
     Souverän® K805 Ocean Swirl

Opis produktu

Special Edition

Souverän® 805 Ocean Swirl

Ta elegancka, nowa, specjalna edycja została stworzona przy użyciu unikatowego materiału, zapewniającego wyjątkowo spektakularny wizerunek każdego pióra M805 Ocean Swirl. Ekspozycja na światło dodaje blasku i głębi, dzięki czemu pióro różni się intensywnością koloru. Tak jak na głębokim morzu, jasne plamy imitują promienie znajdujące się w oceanie, dzięki czemu każdy instrument piśmienny jest niepowtarzalny.

Pierścienie oraz zacisk zostały ozdobione powłoką z palladu, zaś 18 karatowa złota stalówka jest w całości rodowana, celem uzyskania srebrzystego połysku. Podobnie jak w większości piór Pelikan, różne szerokości stalówek pozwalają na dopasowanie preferowanego stylu pisania oraz szerokości linii. Stalówka tego pióra wiecznego będzie dostępna w wariantach: EF, F, M i B. Oferujemy Państwu wybór pomiędzy piórem wiecznym, długopisem oraz piórem kulkowym. Seria dostarczana jest w praktycznym kartonowym pudełku, jednak istnieje możliwość dodatkowego zamówienia opakowania upominkowego.

Kupując Ocean Swirl polecamy również atrament Edelstein w idealnie dopasowanym kolorze Jade. Model 805 Ocean Swirl dostępny będzie od 21 listopada 2017 roku.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.