Ductus® 3110 - Ograniczona dostępność

Ductus - Pióro wieczne P 3110

 Ductus - Pióro wieczne P 3110
Opis produktu
Fakty i liczby

Jasno określone cele

Serię charakteryzują proste linie, dlatego też nazwa Ductus, wywodząca się z języka łacińskiego i oznacza: „przywództwo”. Stworzony dla otwartych ludzi mających unikatowy styl. Dwa sposoby napełniania (naboje lub konwerter) odpowiadają nowoczesnemu stylowi życia.

Korpus wykonany z masy żywicznej jest wstępnie lakierowany, formowany do właściwego kształtu i wreszcie polerowany w celu uzyskania wysokiego połysku. W kolejnym etapie produkcji grawerowane są linie i wypełniane platyną przy srebrnej wersji, zaś do uzyskania złotego koloru wykorzystuje się 24-ro karatowe złoto. Na koniec pióro pokrywa się warstwą czystego lakieru, który sprawia, że powierzchnia staje się niezwykle gładka a zarazem bardziej wytrzymała.

Jeśli jesteś posiadaczem instrumentów piśmiennych z kolekcji Ductus, nigdy nie stracisz z oczu swojego celu.

Pióro wieczne Ductus otrzymało nagrodę "Stylus Icon Award 2009" – czytelnicy amerykańskiego magazynu "Stylus" zdecydowali:

W kategorii instrumentów piśmiennych wysokiej jakości w przedziale cenowym 101$ do 500$, pożądana nagroda "Stylus Icon Award 2009" trafia do klasycznie eleganckiego pióra wiecznego Ductus marki Pelikan.

Zobacz wideo na temat produktów

 

Łatwa wymiana naboi

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.