Souverän® M1005 Czarny

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255330./souveraen-m-1005-czarnyhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255330./souveraen-m-1005-czarnypl_PLSouverän® M1005 CzarnytrueSouverän® M1005 Czarnyexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Kolekcja specjalna Souverän M1005 czarny

Pewnego razu, sędzia poszedł do sklepu z piórami wiecznymi i powiedział “Potrzebuję pióra wiecznego z największym możliwym zbiornikiem na atrament, ponieważ piszę całymi dniami.” Dobrze poinformowany sprzedawca przedstawił M1005. Sędzia wypił filiżankę espresso, świętując nowy zakup i od tego czasu był bardzo szczęśliwy.

Największe pióro wieczne Pelikan ma długość 14,7 cm (z nasadką) i jest dostępne ze srebrnymi wykończeniami przez limitowany okres czasu.

Korpus i nasadka wykonane są z wysokiej jakości żywicy w kolorze połyskującej czerni. Klip i obręcze na skuwce pokryte są palladem w celu uzyskania srebrnego połysku. Stalówka wykonana z 18-karatowego złota jest w całości rodowana, dzięki temu klasyczne pióro wieczne otrzymało elegancki i nowoczesny wygląd.

Każde pióro wieczne umieszczone jest w atrakcyjnym pudełku prezentowym G15, idealnie pasuje do niego nowoczesne, lakierowane etui w kolorze błyszczącej czerni.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.