Souverän® 400 szylkret-brąz

Souverän® M400 szylkret-brąz - Pióro wieczne

 Souverän® M400 szylkret-brąz - Pióro wieczne
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna Souverän® 400 szylkret-brąz

Niezwykle pożadany model Souverän 400 szylkret-brąz w rozmiarze 400 jest teraz dostępny przez ograniczony czas. Brązowe prążki, którymi pokryty jest korpus wykonany z octanu celuzloy, doskonale komponują się z delikatnymi refleksami w kolorze pomarańczowym. O niebywałym kunszcie i walorach estetycznych świadczą precyzjnie toczone elementy z wysokiej jakości żywicy w kolorze ciemno-brązowym.

Klips i pierścienie zostały pokryte 24-karatowym złotem, natomiast dwukolorowa stalówka została wykonana z 14-karatowego złota. Ta elegancka seria składa się z pióra wiecznego, długopisu i pióra kulkowego i będzie dostarczana w specjalnym składanym pudełku, takie rozwiązanie pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w Państwa salonie. Darmowe pudełka prezentowe w kilku rozmiarach (G15, G16, G17) można zamawiać oddzielnie. Wyjątkowo atrakcyjna seria Souverän 400 szylkret-brąz będzie dostępna od września 2016 roku.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.