Souverän® M805 Demonstrator

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255335./souver%C3%A4n-m805-demonstratorhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255335./souver%C3%A4n-m805-demonstratorpl_PLSouverän® M805 DemonstratortrueSouverän® M805 Demonstratorexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna

Demonstrator M805 – zajrzyj za kulisy!

Demonstrator, jako całkowicie przejrzysty produkt, został pierwotnie zaprezentowany by pokazać sposób działa mechanizm tłoczkowego i szybko okazało się, że cieszy się dużym powodzeniem. Osoby szczególnie zainteresowane techniczną stroną produktów mogły podziwiać w jaki sposób napełnia się korpus.

Po ostatniej odsłonie M800 Demonstratora w 2008 roku, Pelikan przedstawia tej wyjątkowy produkt jako Edycja Specjalna w wielkości 805 z elementami pokrytymi palladem. Aby dopełnić piękna formy, 18 karatowa, złota stalówka w całości została pokryta rodem.

W związku z wysokimi wymaganiami jakościowymi Pelikan oraz istotą transparentności produktu, konieczne jest wytworzenie pióra w doskonale czystym środowisku produkcyjnym tak, aby nawet jeden drobny kolorowy element nie zakłócał harmonii.

Każde z piór zamknięte jest w atrakcyjnym pudełku prezentowym. To wyjątkowe pióro wykonane jest ręcznie w Niemczech, dostępne od kwietnia 2015.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.