Souverän® 600 pink

Souverän® M600 pink

 Souverän® M600 pink
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna

Souverän® 600 pink

Nowa Edycja Specjalna pióra Souverän 600 jest idealnym prezentem – dla siebie lub dla kobiety bliskiej twojemu sercu. Tradycyjna sylwetka Souveräna pięknie kontrastuje z odważnymi różowymi paskami. Niekiedy udaje się połączyć najlepsze elementy z dwóch różnych światów.

Seria 600 Pink posiada typowe dla Pelikan cechy szczególne: białe części wykonane są z wysokiej jakości żywicy, która została odpowiednio ukształtowana, a następnie wypolerowana na wysoki błysk. Klasyczne paski otrzymały nieklasyczny kolor, materiał z octanu celulozy został starannie przetworzony i uformowany.

Klips oraz wszystkie pierścienie pokryte są 24-karatowym złotem. Pióro wieczne posiada dwukolorową stalówkę z 14-karatowego złota z rodowanymi elementami, dostępną w grubościach EF, F, M oraz B.

Souverän 600 Pink umieszczony jest w specjalnym opakowaniu prezentowym, które stanowi jego idealne uzupełnienie – wyjątkowe i urocze!

Dostępny od września 2015.

Trophée du stylo Féminin

Pelikan otrzymał prestiżową nagrodę: Pióro wieczne M600 Souverän PINK od Pelikan zostało zwycięzcą «Le Trophée du stylo Féminin» (nagroda dla najpiękniejszego pióra dla kobiet!)

Znany magazyn Le Stylographe jest prestiżowym czasopismem we Francji, który plasuje się na równym poziomie z włoskim magazynem Penna oraz Pen World w Stanach Zjednoczonych. Co roku magazyn przyznaje specjalne nagrody z zakresu określonych tematów dotyczących «Les plus beaux stylos du Monde» ( Najpiękniejszych Piór Świata).Produkty wybierane są przez profesjonalne jury, których łączy pasja kolekcjonerska, jak również specjalistów z branży. Nagroda publikowana jest we francuskiej prasie oraz telewizji.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasz wyjątkowy produkt zdobył tak zaszczytną nagrodę, dlatego dzielimy się z Wami tą dobrą nowiną!

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.