Classic 200 cognac

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255383./classic-200-cognachttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255383./classic-200-cognacpl_PLClassic 200 cognactrueClassic 200 cognacexclusive
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna

Classic 200 cognac

W dzisiejszym świecie, pełnym pośpiechu spowolnienie aby rozkoszować się czymś stało się rzadkością. Dlatego dzisiaj chcemy zaprosić Państwa na przerwę i chwilę radości ze sztuką pisania. Słuchanie delikatnego dźwięku stalówki, poruszającej się na kartce papieru, niespieszne pisanie, rozważanie własnych myśli – to radość dla duszy. Ta wyjątkowa Edycja Specjalna pozwoli przypomnieć, że czasami najspokojniejsze chwile w życiu są tymi najlepszymi.

Prezentowane pióro wieczne z mechanizmem tłoczkowym wykonane jest z wysokiej jakości żywicy w fascynującym kolorze odcieniu koniaku, z pozłacanymi obręczami oraz klipsem Pelikan. Stalówka wykonana jest ze stali nierdzewnej, również pozłacana, dostępna w pięciu różnych wielkości, włącznie z popularną stalówką Italic – kursywą. Model ten będzie dostępny jedynie przez ograniczony czas.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.