griffix® ołówek Cherry
Nauka precyzyjnego pisania
griffix® ołówek Cherry (czerwony)

Ołówek griffix® w kolorze czerwonym - pomaga w nauce precyzyjnego pisania!

griffix® ołówek Cherry (czerwony)

Innowacyjny system wspierający naukę pisania.
To pierwszy na świecie kompletny system od Pelikan, towarzyszący postępowi nauki pisania od samego początku.

  • Zróżnicowanie przez własny kolor kodu
  • Łatwa wymiana wkładu
  • Ulepszona, ergonomiczna strefa uchwytu
  • Wesoła uśmiech
  • Nowy mechanizm

Sukces griffix® trwa!

Spektakularny sukces systemu griffix®- 4-stopniowej-nauki-pisania pozostaje nieprzerwany. Coraz więcej nauczycieli, rodziców i samych uczniów przekonuje się do systemu 4 kroków, który prowadzi uczniów przez proces nauki pisania. Przybory do nauki pisania griffix® stają się coraz bardziej popularne wśród dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką pisania. To wystarczający powód do przedstawienia w kwietniu 2014 roku nowej wersji systemu do nauki pisania, który będzie atrakcyjnym produktem zarówno dla sprzedawców oraz klientów.

Koncepcja produktu holistycznego

griffix® to pierwsza koncepcja produktu holistycznego, który prowadzi uczniów przez proces nauki pisania, konsekwentnie od samego początku. Po raz pierwszy na świecie, firma Pelikan połączyła cztery przybory do nauki pisania w znormalizowany, uporządkowany system: kredka woskowa, ołówek, pióro kulkowe i pióro wieczne.

Ergonomiczna strefa uchwytu

System griffix ® został opracowany z ekspertami w dziedzinie edukacji i naukowcami z Instytutu Fraunhofera. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu wspiera naturalną i swobodną naukę pisania. Dzięki uniwersalnej strefie uchwytu każdego z instrumentów piśmiennych Twoje dziecko nie będzie musiało przyzwyczajać się do innej strefy uchwytu w trakcie przechodzenia do kolejnego kroku.

 

Made in Germany