“Güzel Yazı” alanında, çok kaliteli Pelikan ürünleri

Pelikan – Bu marka, güvenilir yazı gereçleri alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahip simge bir markadır. Geleneklere karşı duyarlıyız ve yılların birikimi olan tecrübelere her zaman başvuruyoruz, zira biliyoruz ki, bu ister bir dolma kalem, ister bir rollerball kalem, isterse de bir tükenmez kalem olsun, hiç bir yazı gereci bir diğerine benzemez.

Eğer ne aradığınızı kesin olarak biliyorsanız, ya da, haklı olarak, ince zevkler sahibiyseniz, veya sadece daha derin bir zarafet arıyorsanız tam yerine geldiniz. Sizlere, gelenekle zirveleştiğimiz "güzel yazı", alanında, denenmiş ve test edilmiş marka kalitemizle sanat zarafetinin mükemmelleştirilmiş ve detaylandırılmış çok kaliteli Pelikan ürünlerini sunuyoruz.

Sizlere en mükemmel koleksiyonumuzu "Limited", "Premium" ve "Elegance" serilerinde iftiharla sunuyoruz. Burada ayrıca Sınırlı yegâne örnek ve kalem serileri yanında, kişiye özel mürekkep koleksiyonunu ve klasik deri kılıfları ve elbette yedek içler, dönüştürücüler veya kartuşlar gibi pek çok aksesuarı da bulabilirsiniz.

Cazip tasarımlarla sunduğumuz ürünlerimizi, onlara uygun bir hizmetle, taçlandırmak için sizlere ayrıca ürün arama, motoru, size çok yardımcı olacağını umduğumuz hediye için fikirler ile çevrimiçi kataloğumuzu sunuyoruz. Denenmiş ve test edilmiş çalışma mekanizmasıyla asil bir tasarımın mükemmel kombinasyonunu bir sevdiğinize hediye etmeye ya da her biri bir sanat eseri olan bu nadide ürünlerimizle kendinize bir ayrıcalık tanımaya ne dersiniz? Bu tatlı cazibeye kapılmaya değer…

 
 

Sınırlı Sayı – Dünyanın Yedi Harikasından 175. Yıldönümüne

Sınırlı Sayı alanında, Pelikan’ın en üstün yazı gereçlerini beğeninize sunmaktan onur duyuyoruz. Bu seride her bir kalemin, o sınırlı sayı serisini belirten kendine özgü bir numarası bulunuyor. Bu da her bir parçanın emsalsiz olduğu anlamına geliyor.

Pelikan bir kez daha, klasiğin zarafetiyle denenmiş ve test edilmiş mekanizma işlevselliğinin ve modern yenilikçi tasarımın nasıl başarılı bir şekilde birleştirilebileceğini gösteriyor. Pelikan’ın, sizlere çok özel bir Jübile Kalemi sunarak kutlamak istediği 175 yıllık başarı öyküsünün ardında işte bu sır yatıyor.

M101N Jübile Kalemi kelimenin tam anlamıyla bir yazı tarihçesi. Burada kendisine daha yakından bakabileceğiniz sınırlı sayıda üretilmiş eserlerimizden biri. Bu seriden önce, dünya tarihinden bir parça olan, şaşırtıcı derecede çok-anlam içeren Dünyanın Yedi Harikası vardı. Bu serideki hem Giza Piramitleri, hem Efes’teki Artemis Tapınağı, hem de Rodos Heykeli, bugüne kadar pek çok kişinin hoşuna gitti ve onları hayran bıraktı.

Maki-e veya Raden, gibi eşsiz koleksiyonlar yanında, Pelikan sizlere ayrıca,"Limited" serisinde Gümüş Perde gibi çok az sayıda üretilmiş kıymetli parçaları iftiharla beğeninize sunuyoruz.

 
 

Mükâfat – Kıymetli Altın Uçlu Klasik Zarafet ve Pürüzsüz Tasarım

Klasiğin zarafetiyle geleneksel ürünlerin mükemmel birlikteliğini arıyorsanız, aradığınızı buldunuz demektir.

"Premium"bölümünün tamamı sizlere bu mükemmel uyumu sunuyor: Klasik tasarımıyla artık bir şahsiyet hâline gelmiş 14 veya 18 ayar ince, altın uçlu, yükse kalite yazı gereçleri. Dolma kalemler, rollerball kalemler ve tükenmez kalemler arasında ve ayrıca, hassas ve ince Alman işçiliğinin nadide eserleri arasında sayılan Ductus, Majesty, Souverän ve Toledo, serisi içinde mutlaka beğeneceğiniz bir ürün bulacaksınız.

Kendinize, Pelikan tarihinde üretilmiş nadide parçaların güvenilir işlevselliğini kullanma imkânı tanıyın. Hediye almak istiyorsanız, her bir parçası emsalsiz tasarlanmış, çok kaliteli elemanlardan oluşan özel seri parçalarının heyecan uyandıracağından eminiz – sadece sınırlı sayıda mevcut.

 
 

Zarafet – Güzel Yazı Hayranları için Pelikan’dan Parlatılmış Çelik Uçlu Yazı Gereçleri

Güzel yazı hayranları Pelikan’ın klasik tasarımlarını, yani mükemmel ve tamamen özgün biçimlendirilmiş yazı gereçlerini "Elegance" bölümümüzde bulabilirler.

Çok kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş zarif uçlar (Classic), geleneksel biçimin modern tasarıma uyarlanmış hâli (Epoch), ve modern zarafetin her zaman güvenle çalışan fonksiyonellikle bütünleşmiş hâli (Pura) – "Elegance" serisinin günlük güzel yazı için sunduğu çekici ürünler içinde sergileniyor.

Tasarımından, çizgilerine ve tüm ayrıntılarına kadar kalemin her aksamını kapsayan zarafet: İnce zevk ve stil sahiplerinin isteklerine cevap verecek yazı gereçleri.