Pelikan 2015 yılına muhteşem ürünlerle başlıyor! Bazılarınız bu ürünlerin görseline göz attınız – şimdi bütün detaylarıyla buradalar! Bu kalemler Şubat/Mart 2015 itibari ile seçkin kırtasiyelerde yer alacaktır. Şimdiden sabırsızlanıyoruz!

Beate Böker

Bu yeni renk çeşitlemesini standart Souverän kalem koleksiyonumuza kattığımız için heyecanlıyız. Bu kalemlerin zarif antrasit rengi, şık takım elbiselere harika uyum sağlayacak.

Bu dolma kalem veya tükenmez kalem, gözde kahvenizi yudumlarken mükemmel bir uyum sağlayacak. Krem ve kahverengi rengin birleşimi sadece alışıla gelmiş bir zarafeti değil, merakı artıracak retro bir dokunuş sağlayacaktır.

Bu renk Facebook hayranlarımız tarafından geliştirildi! Sonucu gerçekten çok beğendik ve “mor yağmur”umuzu sunmaktan mutluluk duyarız. Uyumlu "ametist" ismiyle; Edelstein Mürekkep şişesi veya Edelstein Mürekkep kartuşu seçenekleriyle!

Bu bize gurur veriyor: Mükemmelliğin ve lüksün yaratıcı birleşimini onurlandıran Saygın Monaco “DÜNYA LÜKS ÖDÜL’Ü” Finalist Sertifikasını kazandık. Fotoğraf sanatçımız Florian Bilges’in nefes kesici fotoğraflarıyla hazırlanan Pelikan 2014 takvimi gerçek bir sanat eseri. (Facebook sayfamızdan hatırlayabilirsiniz)