Dolma kalem hayranı olmanın en iyi tarafı bir topluluğa ait olmaktır, işte tam bu nedenle dolma kalemler üzerine yoğunlaşan blogger yazarlarını yakından tanımaktan memnuniyet duyuyoruz. İletişime geçtiğimiz blogger yazarlarla tanışmak isteyebileceğinizi düşündük ve sizleri birbirinizle kaynaştırmaya karar verdik. Bugün iki özel konuğumuz var, biri Belçika’dan diğeri ise Amerika’dan.

Keyifle okumanız dileğiyle!

Beate Böker

Joshua Danley’’in bloğu “The Pelikan’s Perch” bilgilendirici ve geniş yelpazede bir çok dolma kalem içeriyor. Daha fazlası için: http://www.thepelikansperch.com

 

Belçika’da Dries Bleus’un bloğu birçok farklı marka kalem içeriyor. 2014 yılında, bir Pelikan haftası düzenleyerek hepimizi büyüledi, paylaşmaya değer.
http://www.pencilcaseblog.com

Pelikan, çok dikkatli işçilik gerektiren büyüleyici şeffaf kalemleriyle ünlü. 805 ebadında kısıtlı bir süre için şimdi Demonstrator modelini sunmaktan memnuniyet duyarız.

Japonya’da Koi (Sazan balığı) kararlılık ve dayanıklılık sembolüdür. Pelikan Maki-e sanatçısı bu temayı Limited Edisyonla taçlandırdı.