Bugün size 2016'nın ilk Pelikan bültenini göndermekten dolayı çok mutluyuz. Geçmişte olduğu gibi, size yeni ürünlerimizi tanıtmak ve Pelikan Güzel Yazı Gereçlerimiz hakkında ilgi çekici bilgiler sunmak istiyoruz. 2016’nın birbirinden harika çok sayıda ürünle heyecan dolu geçmesini dört gözle bekliyoruz. Herkesin kendilerine mükemmel uyan güzel yazı gerecini bulacağından adımız gibi eminiz.

2016, Pelikan tarafından, Pelikan mürekkep koleksiyonumuzdaki renkli ve ilham verici yeni ürünlerle başlıyor. Bu nedenle bu bülteni, olağanüstü mürekkep ürünlerimize ayırdık. 2016’da öne çıkan bir özellik de, yılın rengi seçilen Aquamarine Edelstein mürekkebidir. Yoğun turkuaz mavi rengi, yeşil-mavi tonlarındaki okyanus esintileriyle neşeli bir tatil hissi yaşatır. Pelikan’ın aquamarine ve diğer mürekkep ürünlerinin cazibesine kendinizi bırakın.

Yeni Aquamarine Edelstein yılın mürekkebi ne mavi ne de yeşildir, tam olarak ikisinin arasındadır. Zarafetin, dinginliğin ve gücün bir karışımıdır. Bu büyüleyici gölge, Facebook sayfamızı beğenenler tarafından seçilmiştir ve 2016 baharında Edelstein mürekkep şişesi ve kartuşları şeklinde hoş bir metal kutuda piyasaya sürülecektir.

4001® mürekkep, şirketin ilk kurulduğu günlerden beri Pelikan’ın iyi bilinen bir markasıdır. İlk olarak 1897 yılında bir fiyat listesinde adını duyurmuştur ve geçen tüm yıllar boyunca değerini ispat etmiştir. 4001 ® mürekkep, sadece bir numarayla tescillenen nadir markalardan biridir ve işte bu nedenle zaten özeldir! Pelikan fanları olarak, bize yoğun koyu yeşil renginde mürekkep talebiniz hakkında sık sık yazmıştınız. Biz de bu talebinizi geri çevirmedik ve size yepyeni 4001® koyu yeşil mürekkebimizi tanıtmaktan dolayı gurur duyuyoruz! Bu mürekkep, Ocak 2016’dan beri raflardaki yerini almıştır!

Ürün portföyümüzde, su bazlı mürekkeplerimize ilaveten silinmez mürekkepler de yer alıyor. “Fount India” mürekkebi opaktır ve ışığa dayanıklıdır. Bu özelliğiyle mürekkep, özellikle uzun yıllar boyunca rengi solmaması gereken sanat çalışmaları ve önemli belgeler için uygundur. Mürekkebin kurumamasını sağladığınız müddetçe bu mürekkebi pistonlu dolma kalemlerde de kullanabilirsiniz.

Görüşlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz! Son bültenimize istinaden, sizden Pelikan bülteni ile ilgili düşüncelerinizi ve taleplerinizi bizimle paylaşmanızı istemiştik. İçten görüşlerinizi belirttiğiniz ve ilham verici e-postaların sayısından çok etkilendik. Göstermiş olduğunuz katılıma ve fikirlerinize gerçekten minnettarız. Bunları bir sonraki bültenimizde dikkate alacağız.

2016 yılının Pelikan Güzel Yazı bültenine de sizi tekrar hayran bırakmak istiyoruz!

Bizi şu adreste de ziyaret edin: www.pelikan.com/exklusive