Neresi?

Neresi?

Doğru uca ulaşabilmek için bir kişisel danışman olması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle bu servisi site üzerinde veriyoruz – Sadece tarihi internet üzerinden belirtiyorsunuz.

Voehrum/Peine’deki mağazamız içinde bulunan Danışmanımız Pelikan üretim biriminde yerini alacak, böylece danışmanla görüşmeden önce ve sonra alışveriş etme imkanı bulacaksınız.

Werfstraße 9, 30163 Hannover, Deutschland

Unutulmaz bir gezi yaşamak için Hannover’de hafta sonu geçirmenizi tavsiye ederiz:

Geceyi tarihi Pelikan üretim tesisinin kalbinde konuşlanmış Sheraton Hannover Pelikan Hotel’de geçirin.
www.sheratonpelikanhannover.com

Eğer Sheraton Hannover Pelikan Otel’de konaklama düşünürseniz, rezervasyonunuzdan sonra bize email gönderiniz ve size öce Pelikan paket hakkında bilgi verelim.

Pelikan’ları sevebileceğiniz Avrupa’nın en gözde hayvanat bahçesinde harika bir gün geçirin! Pelikanların inanılmaz yumuşak tüyleri olup aralarında engel olmadığını deneyimleyin. Özel teklifimiz sadece Pelikan müşterileri içindir. Eğer pelikanları beslemek isterseniz, rezervasyon yaptırdıktan sonra bize email gönderin ve sizin için bunu ayarlamaya çalışalım. Pelikanları beslemek sadece yaz sezonunda mümkündür. (Mart sonundan Ekim sonuna kadar)
www.zoo-hannover.de

Niki de Saint Phalle’nin ünlü “Nana” heykelinin yanında her Cumartesi kurulan bitpazarında dolaşın. Şansınız yaver giderse tarihi Pelikan dolma kalem bulabilirsiniz ve bir köprüden geçerek göz alıcı eski şehrin merkezine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki web sitesi çok güncel olmamakla birlikte size fikir verecektir.
www.altstadt-flohmarkt.de

Hannover-Standorte

Google haritada göster:

Sheraton Hannover Pelikan Hotel

Zoo Hannover

Altstadt Flohmarkt


Sizinle buluşmayı dört gözle bekliyoruz!