The Temple of Artemis

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255949./the-temple-of-artemishttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255949./the-temple-of-artemistr_TRThe Temple of ArtemistrueThe Temple of Artemisexclusive-text-background
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

The Temple of Artemis

İnsan Elinin Ürünü bir Sanat Eseri

Bağımsız, vahşi ve olağanüstü güç ve güzellik – işte bu Yunan mitolojisinin bereket, av ve savaş tanrıçası Artemis'in anlatılan özellikleridir. Lidya Kralı Kroesus, Artemis’in onuruna ve onu memnun etmek için, Efes'te Artemis Tapınağı'nın inşasını başlattı. Pelikan bu mimari şaheseri, sınırlı sayıdaki "The Temple of Artemis" kalemleri aracılığıyla onurlandırıyor.

Tapınağın M.Ö. 440'ta tamamlanmış olması münasebetiyle, "The Temple of Artemis" serisinden, dünya geneli için sadece 440 tane kalem üretildi. Sınırlı sayı serisinden "The Temple of Artemis" dolmakalemi, kalem yapma ustasının eşsiz bir eseri. Mükemmel işçiliği ve her birinin kendine özgü desenleriyle çok etkileyici bir görünüme sahipler.

Bu edisyon ile ilgili olarak.

En ince sanatsal ve en yüksek teknik donanıma sahip, sınırlı sayıda üretilen bu dolmakalemler, bu eşsiz sanat eserinden sadece bir tane olduğunu bilen sahibinin elinde çok rahat ve sağlam biçimde durur. Bu değerli dolmakaleme “benim” diyen kişi, sadece incelikle işlenmiş geleneksel bir Pelikan dolmakalemini değil, aynı zamanda üzerinde büyüleyici bir diğer mimari harikanın zerafetle resmedildiği bir sanat eserini de tutyor demektir.

"The Temple of Artemis" dolma kalemi 2006 yılında sınırlı sayıda ve 440 adet üretildi.

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.