M101N Bright Red

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255976./m101n-bright-redhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255976./m101n-bright-redtr_TRM101N Bright RedtrueM101N Bright Redexclusive
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

ÖZEL EDİSYON

M101N Bright Red

Yoğun parlaklık – benzersiz var oluş. Pelikan, M101N Bright Red özel seri ile zarafetin küçük boyutlarda bir başyapıtını sunuyor. Tarihi modeller dizisinde özel yerlere sahip olan M101N Tortoiseshell Brown, M101N Lizard ve M101N Tortoiseshell Red modellerinin başarısının duygusal bir devamı niteliğinde. Bright Red, sadece Pelikan’a hâlihazırda aşina olanlar için değil, yeni tutkunlar için de gerçek bir koleksiyon parçasıdır.

Ayırt edici ebru desenleri ile parlak kırmızı gövde ve kapak, yüksek kalite akrilikten üretilmiştir. Kapak ve tutamağın yüksek kaliteli reçinesi, kullanıldıkça kendi kendine cilalanır ve bu, Bright Red’in parlamaya her daim devam ettiği anlamına gelir. Zarif ebru desenleri, 24 ayar altın kaplamalı parçalarla mükemmel bir uyum içerisindedir. 14 ayar altın ucun dört çeşidi mevcuttur: EF, F, M ve B.

Bir hediye kutusu ve mürekkep 4001 cam şişesinden oluşan, tarihi bir tasarıma sahip bu set, Mart 2017’den itibaren, sadece kısıtlı bir süre için mevcuttur.

 

Daha fazla

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.