Souverän® M1005 siyah

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255998./souveraen-m-1005-siyahhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255998./souveraen-m-1005-siyahtr_TRSouverän® M1005 siyahtrueSouverän® M1005 siyahexclusive-text-background
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Edisyon Souverän M1005 siyah

Bir zamanlar bir hâkim bir kalem mağazasına gitmiş ve şöyle demiş “Bütün günüm yazı yazarak geçiyor. Bu yüzden piston mekanizmalı ve mümkün olan en yüksek dolum kapasitesine sahip bir dolma kalem istiyorum.” Tecrübeli satıcı durumu hemen kavrayarak ona M1005’i önerdi. Hâkim alışverişini bir fincan espresso içerek kutladı ve bundan böyle hep mutlu yaşadı.

Pelikan’ın en uzun dolma kalemi (kapak kapalı konumda iken) 14,70 cm uzunluğa sahiptir ve kısa bir süre için gümüş kaplamalı olarak mevcuttur.

Gövdesi ve kapağı da parlak siyah yüksek kalite reçineden yapılmış, klips ve halkalar ise paladyum kaplanarak gümüşümsü bir pırıltı yakalanmıştır. 18 ayar altın uç tamamen rodyumla kaplanarak bu klasik dolma kalemi ucuna kadar pürüzsüz ve modern hale getirmiş hatta –em ebat uç ile a uyumlu olmasını sağlamıştır.

Her bir dolma kalem çekici G15 hediye kutusu ile birlikte gelir ve parlak siyah lake deri kılıfı ile ayrıca taçlandırılabilir.

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.