Souverän® Yakut-kırmızısı

Souverän - Dolmakalem M 600

 Souverän - Dolmakalem M 600
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Havada aşk var...

Pelikan'ı en küçük dolmakalemi 11 cm boyunda ve güzel yazı araçları tutkunları için tam bir mücevher. Pelikan Şubat 2010'da yakut kırmızısı renginden yeni bir Özel Seri çıkardı. Bu kalemin gövdesi üstün kaliteli reçineden, tokası ve halkaları 24 ayar altından, 14 ayar altından. Piston dolumlu bu dolmakalem için üç farklı genişlikte uç mevcut (F, M, B). Bu dolmakalemle takım oluşturacak tükenmez kalem de var.

Tutkunu göster

Güzel yazı gereçlerine olan tutkunuzu 600 yakut kırmızısını seçerek gösterin. Bu özel edisyonda Souverän modelinin klasik biçimi, canlı kırmızı renkle birleştirilerek kalabalıkta göz önüne çıkmaktan hoşlananlar için mükemmel bir yazı gereci yaratılmıştır.

600 Yakut kırmızısı serisi Pelikan’ın tipik karakteristiğine sahiptir. Gövde ve kapak yüksek kalite reçineden yapılma olup, klips ve halkaları ise 24 ayar altın kaplamadır. Dolma kalem 14 ayar çift renkli altın uca sahiptir ve EF, F, M ve B ölçüsünde uç seçenekleri mevcuttur.

Dolma kalem ve uygun tükenmez kalem Eylül 2012’den itibaren kısıtlı bir süre için bulunacaktır.

Aynı renk ise piston dolumlu en küçük dolma kalem 320 ebadında da mevcuttur. Bu model de özel edisyon olup, kısıtlı bir süre için mevcuttur.

Bu renk çok popüler olduğu için, dolma kalemlerimiz tükenmiş olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki satıcı firma ile görüşünüz.

 

Ideal hediye

Souverän M 320 dolmakalem aynı zamanda dekoratif kalpli kutularda zarif bir şekilde sunulmaktadır.

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.