Souverän® 600 pink

Souverän® M600 pink

 Souverän® M600 pink
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Edisyon

Souverän® 600 pink

Özel Edisyon Souverän 600 dolma kalemimiz, -sizin için- ya da kalbinizi fetheden kadın için mükemmel bir hediye. Souverän’un geleneksel silueti kalın pembe şeritler üzerinde hoş bir zıtlık yaratmakta. Bazen iki dünyanın en iyisine de sahip olmak mümkün.

600 pembe serisi tipik Pelikan özelliklerine sahiptir. Beyaz kısımlar yüksek kalite reçineden yapılıp ilk önce işlenmiş sonra yüksek parlaklık vermesi için cilalanmıştır. Sıra dışı renkte olağan şeritler için selüloz asetat özenle üretilmiş ve sonra şeritlere işlenmiştir.

Klips ve halkalar 24 ayar altın kaplamadır. Dolma kalem, 14 ayar iki renk tonlu rodyum kaplama altın uca sahiptir. EF, F, M, ve B uç seçenekleri vardır.

600 pembe mükemmel bir hediyeye uygun özel hediye kutusunda sunulur – Göz alıcı ve sıradışı!

Eylül 2015’ten itibaren satışa sunulacaktır.

Trophée du stylo Féminin

Pelikan harika bir ödülün sahibi oldu. Pelikan’ın M600 Souverän PINK dolma kalemi, «Le Trophée du stylo Féminin» ödülünün (En güzel feminen dolma kalem ödülü!) kazananı seçildi.

Ünlü Le Stylographe dergisi, İtalya’nın Penna ve ABD’nin Pen World dergisi ile eşdeğer olan Fransa’nın oldukça kaliteli bir dergisidir. Dergi her yıl, «Les plus beaux stylos du Monde» (Dünyanın En Güzel Kalemleri) serisinde önceden belirlenmiş konularda özel ödüller vermektedir. Ürünler, sektörden uzmanlar da dahil olmak üzere kalem koleksiyoncularından oluşan bir jüri tarafından seçilmektedir. Ödül, basında ve Fransız televizyonunda yayınlanmaktadır.

Bu başarıdan gurur duyuyoruz ve özellikle böyle bir benzersiz ürünü geliştirmek epey cesaret gerektirdiği için bu haberi sizlerle paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz.

Daha Fazla

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.