Souverän® 605 White-Transparent

Souverän® M605 White-Transparent

 Souverän® M605 White-Transparent
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Seri

Souverän® 605 White-Transparent

Asil görünümlü ve şık. Yeni Özel Seri Souverän 605 White-Transparent’ın görünümü tam olarak böyledir. Aynı tondaki tasarımı sayesinde göze çarpmaz gibi görünse de aslında hiç de öyle değildir. Parlak ancak soğuk olmayan, beyaz renkte gölgeler, gerçek klasik Souverän’ın son derece modern yorumunun altını çizer.

Beyaz ve kısmen şeffaf gövde, son derece yoğun bir çalışma gerektiren geleneksel bir işlem kullanılarak selüloz asetattan yapılmıştır. Beyaz, ince kıvrımlar için yüksek kaliteli reçine kullanılmıştır. Klips ve halkalar, paladyum kaplama ile işlenmiştir ve tamamen rodyum kaplama 14 karat altın uç diğer bileşenlerin gümüş parıltısı ile uyum sağlamaktadır. Dolma kalemin beyaz şeffaf gövdesinde hafifçe parıldayan iç parçalar ve tükenmez kalemin üst kısmı dahi beyaz-gümüş görünüm ile mükemmel bir ahenk içindedir. Her bir yazı gereci elde birleştirilmiş ve en katı kalite kriterlerini karşılaması bakımından dikkatlice kontrol edilmiştir.

Souverän 605 White-Transparent özel tasarım bir hediye kutusu içerisinde sunulmaktadır. Bu seçkin seri, pistonlu dolma kalem ve tükenmez kalem olarak Ekim 2017 ortalarından itibaren satışa sunulacaktır.

 

Daha Fazla

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.