Souverän® 805 Ocean Swirl

Souverän® M805 Ocean Swirl

 Souverän® M805 Ocean Swirl
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Seri

Souverän® 805 Ocean Swirl

Bu özgün yeni özel seri benzersiz bir malzeme kullanılarak, her bir Ocean Swirl kalemine muhteşem bir çehre ve görünüş kazandıracak şekilde elle yapılmıştır. Işık altına çıkarmak bu görünümü daha da belirginleştirerek değişik yoğunluklarda ışıltı ve derinlik katar. Parlak noktalar, tıpkı derin denizlerde olduğu gibi, saçılan ve okyanusta bulunan ışığı taklit ederek koyu noktalar ile dans eder. Her yazım gereci gerçekten benzersizdir.

Halkalar ve klips paladyum ile kaplıdır ve 18 ayar altın uç gümüş pırıltısı elde etmek için tamamen rodyum ile kaplanmıştır. Pelikan kalemlerinin çoğunda olduğu gibi, tercih ettiğiniz satır genişliğine ve yazı stiline uyum göstermek üzere geniş bir uç yelpazesi de sunulur. Bu diferansiyel pistonlu dolma kalemler EF, F, M ve B uç boylarında mevcut olacaktır. Dolma kalem, tükenmez kalem ve roller kalem arasında seçim şansınız bulunur.

Sizlere ayrıca, uyumlu bir renk olan Yeşim renginde Edelstein Mürekkep de öneriyoruz. 805 Ocean Swirl Kasım 2017 itibariyle raflardaki yerini alacaktır.

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.