Koleksiyonerlerin Kutusu

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.256030./koleksiyoncular%C4%B1n-kutusuhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.256030./koleksiyoncular%C4%B1n-kutusutr_TRKoleksiyonerlerin KutusutrueKoleksiyonerlerin Kutusuexclusive-text-background

Koleksiyonerlerin Kutusu

Tüm koleksiyonerlere ve kalemseverlere harika haber: Yeni ürünümüz Koleksiyoner Kutusu raflardaki yerini aldı. En beğendiğiniz kalemlerinizi, daha fazla alana ihtiyaç duymaksızın düzenli şekilde tutmanın zarif yolu.

Kutunun dışı sağlam MDF’den yapılmıştır ve şeffaf vernik korumalı gerçek Amerikan cevizi kaplaması ile kaplanmıştır. Kutu 3 adet çekmece ile donatılmıştır ve 24 yazı gereci için yeterli alan sağlar. Büyük ebatlı Souverän® M 1000 kalemini dahi kutuya mükemmel şekilde sığdırabilirsiniz.

Yazı gereçlerinizin çiziklere karşı baştan ayağa korunması için, her çekmecenin iç kısmı krem rengi suni deri ile kaplanmıştır. Üst taraf kırılmaz camdan yapılmıştır (4 mm rodajlı kenar) ve her zaman büyüleyici bir görüş sağlar. Küçük ve yuvarlak kauçuk ayaklar Koleksiyoner Kutusunu neredeyse her zemine koyulabilir hale getirir.

Kutunun ön ve arka kısmına Pelikan logosu işlenmiştir. Kullanım kolaylığı sunan bu cazip Koleksiyoner Kutusu çok fazla alan gerektirmez:

  • 25cm genişlik
  • 20cm derinlik (+1,2cm tutma)
  • 13,5cm yükseklik

Yeni ürünümüz Koleksiyoner Kutusu raflardaki yerini aldı.

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.