Souverän® 600 Turquoise-White

Souverän® M600 Turquoise-White

 Souverän® M600 Turquoise-White
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Seri

Souverän® 600 Turquoise-White

Kendine has görünümü ile göze çarpan bu yeni güzel yazı gereci serisi sizi ikna edecek. Sevdiklerinize ve hatta kendinize de alabileceğiniz, oldukça sıra dışı bir hediye fikri.

Bu renkler gününüze ışıltı katacak! Beyaz kısımlar için önce torna ile işlenen ve ardından yüksek bir parıltı seviyesine ulaşmaları için cilalanan birinci sınıf reçineden yapılmıştır. Beyaz ve turkuaz şeritleri olan gövde, son derece özenle imal edilip bir kılıfa dönüştürülen selüloz asetattan üretilmiştir. Tüm halkalar ve standart Pelikan klipsi 24 ayar altın kaplamadır. Dolma kalemin rodyum işlemeli ve iki renkli, 14 ayar altın ucu bulunur ve EF, F, M ve B olmak üzere 4 uç boyunda mevcuttur. Dolma kalem ile uyumlu pilot kalemin de çevirmeli mekanizması bulunur.

Her bir yazı gereci elle birleştirilmiş ve en sıkı kalite kriterlerini karşılamak için dikkatle kontrol edilmiştir. Souverän 600 Turquoise-White, özel olarak tasarlanmış bir hediye kutusunda sunulur. Mart 2018’den itibaren, yalnızca sınırlı sayıda ve sınırlı süreyle olmak üzere raflarda olacaktır.

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.