Limited Edition „Spirit of 1838“

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.257897./limited-edition-spirit-of-1838https://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.257897./limited-edition-spirit-of-1838tr_TRLimited Edition „Spirit of 1838“trueLimited Edition „Spirit of 1838“exclusivev2016-exclusive-nav-collections
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Seri - Spirit of 1838

Spirit of 1838

Kimyacıdan mürekkeplerin kralına. Carl Hornemann’ın yaptığı işlere yön veren iki önemli niteliği vardı: Bilimsel uzmanlık ve büyük bir tutku. Dolayısıyla, uluslararası alanda büyük bir başarıya sahip olacak bir boya ve mürekkep fabrikası kurdu. Pelikan, 28 Nisan’da “Tutku dolu 180 yıl”ı kutluyor. Tebrikler!

Karizma

Yıl dönümü simgemiz, on yıllardır sınırsız arzu uyandıran tarz sahibi bir varlığa sunulan saygıdır: Güzel, ince çizgili bir görünüme sahip olan Souverän’e. Yeşil ve siyah çizgili tasarıma sahip olan klasiğimiz, Pelikan’ın marka elçisi ve amiral gemisidir. Bugünlerde ayrıca yazarları da zarif gümüş ve siyah serisi ile büyülemektedir. Benzersiz ruha sahip karizmatik bir duruş.

Elmaslar

Baş döndürücü etkiye sahip minik taşlar. Kapaktaki meşhur pelikanın yavrularını koruduğunu ve biraz daha yakından bakarsanız yuvasına üç göz alıcı elmas bıraktığını görebilirsiniz. Bunlar Pelikan’ın oldukça ciddiye aldığı güven, güvenilirlik ve Almanya’da üretilmiş olma değerlerinin bir temsilidir. Mükemmel bir fikir.

Prestijli bir temel

Uç, her dolma kalemin atan kalbini temsil eder. Son derece kalifiye çalışanlarımız, özgün kabiliyet ve on yıllara dayanan deneyim sayesinde güçlü özelliklere sahip, has altın parçalar üretir: Özel oymalara sahip gümüş kaplama altın uç “Spirit of 1838”i taçlandırır. Onu ilk bakışta fark edersiniz: Bu kalemin mürekkebi, aynı zamanda kalemin can suyudur.

Özel Seri

Her parça benzersizdir. Her parça, aynı zamanda bir favoridir. Her parça üzerinde oyulmuş bir seri numarası da bulunur. Kulağa fazla teknik gibi gelmesine karşın, bu kalemler aynı zamanda doğal ve çarpıcı bir çekiciliğe sahiptir: Zarafetin çekiciliğine. Özel seriler, dünya çapında üretilmiş olan 180 parçadan birine sahip olma arzusu yaratır. Yüz seksen küçük bir rakam olsa da verdiği haz ömür boyu sürer.

Sterling gümüşü

Klasik zarafet premium bir imza ile buluşuyor. Yıl dönümü serimizde göz alıcı parlaklığa sahip gümüş süsleme kapağı, halkaları ve Pelikan klipsini süslemektedir. Ayrıca gövde de kaliteli sterling gümüşü ve yumuşak hareler ile zarif görünür. Bu hazineyi alacak kadar şanslı olabilirseniz, kesinlikle koleksiyonunuzun özel favorilerinden biri olacaktır.

 

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.