Pelikan kapılarını açıyor

Rezervasyon - Bir Uç Dile

Özel olarak tasarlanmış uç ile ilgili danışmanlık hizmeti ve satın alımı için 45 dakikalık bir süre ayırıyoruz. Bu sürede yalnızca bir adet uç üretebileceğimizi lütfen dikkate alınız. İki adet uç almak istemeniz halinde lütfen iki randevu alınız.

Organizasyonel sebepler nedeniyle randevular ilgili Cuma gününden ancak iki hafta önce verilmektedir.

Bu randevuyu internet rezervasyonu üzerinden kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. “Bir-Dilek-Tut ucu” için lütfen web sitemiz www.pelikan.exclusive dâhilindeki “passion” bölümünü ziyaret ediniz.

Ödemenizi geldiğinizde nakit olarak banka ya da kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz (Master ya da Visa).

Bir randevu aldıktan sonra bizden, sizden cevaplamanızı rica edeceğimiz bir anket alacaksınız. Bu ayrıntılı bilgiler özel ucunuzu mümkün olan en iyi şekilde hazırlamamıza yardımcı olacaktır. Uç uzmanlarımız, uzman bilgileri ile ucunuzu beklentilerinize mümkün olan en yakın biçimde hazırlayacaktır. Ancak ziyaretinize dek, uç tamamlanmış olmayacaktır.

Ziyaretiniz esnasında çözüme ulaşmamış soruları uç uzmanlarımızla tartışacak ve size ait Bir-Dilek-Tut ucunuzu kendiniz test edeceksiniz. Bu bilgiler ile ucunuzun üretimini son yorumlarınıza göre tamamlayacağız. Hedefimiz, beklentilerinizi %100 oranında karşılamaktır.

Rezervasyon - Fabrika turu

Fabrika turu, 2 saat sürecektir ve yazı gereçlerinin Pelikan'dan çıkana kadar geçtiği tüm ana istasyonları kapsar; bunlar arasında örneğin enjeksiyon döküm makinesi, üretim ve montaj istasyonları vardır.

Güvenlik gerekçeleriyle, ayağınızın tamamını kaplayan ayakkabılar giymeye lütfen dikkat edin.

11 yaş ve üstü çocuklar fabrikaya girebilir. 11 yaşının altındaki çocuklar, ne yazık ki "Bir-Dilek-Tut ucu" turuna katılamaz.

Fabrika turu için rezervasyon yaptırmak ve ayrıca "Bir-Dilek-Tut ucu" için randevu almak isterseniz lütfen 8:00, 9:00, 12:00 veya 13.00 saatleri arasından "Bir-Dilek-Tut ucu" için bir seçim yapın. Fabrika turu 10:00'te başlayıp 2 saat sürmektedir.

Rezervasyonunuzu değiştirmek veya sorularınız için lütfen konu alanına "Bir-Dilek-Tut ucu" veya "Fabrika turu" girerek nib@pelikan.com adresine bir e-posta gönderin.

Şimdi kendi randevunuzu seçiniz ...

Bir ay seçiniz:

Şu an için müsait tarih yok.

Bir tarih seçiniz:

Şu an için müsait tarih yok.

Bir randevu oluşturun:

Bir tarih seçiniz.