griffix® pastel kalem
Kalemin nasıl tutulacağını
ve doğru basıncın nasıl
uygulanacağını öğrenme
griffix® pastel kalem–Pelikan’ın yazı-yazmayı-öğrenme sisteminden

Yazı-yazmayı-öğrenme sisteminin ilk aşaması olan mumlu pastel kalemle çocuğunuz daha okul öncesi dönemde en mükemmel yazım pozisyonunu elde etmeyi öğrenecek.

griffix® Mumlu pastel kalemler

Akıllı yazı-yazmayı-öğrenme sistemi

Yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde dünya çapında ilk kez Pelikan birleştiriyor.

griffix® pastel kalem - Okul öncesi : Kalemin nasıl tutulacağını ve doğru basıncın nasıl uygulanacağını öğrenme.

  • 8 pastel kalem, yüksek kalite plastik kutuda, renklere göre sıralı; asılabilir ya da düz konulabilir.
  • 8 pastel kalemde de ergonomik kavrama bölgesi
  • Kavrama bölgesini hissetmek için kabartılı bölümde delik
  • Neşeli gülen yüz

griffix® Başarısı devam ediyor!

4 adımda yazı-yazmayı öğreten sistem griffix® başarısının yankısı sürüyor ve devam ediyor. Gün geçtikçe daha çok öğretmenler, aileler, ve öğrenciler 4 adımda öğrenmenin yazı-yazmayı öğrenme sürecinin daha kolaylaştırdığına ikna oluyor. griffix® kalemleri yazı yazmayı yeni öğrenen çocuklardan çok talep görüyor ve yaygın bir şekilde popüler oluyor. Bu Pelikan’ın yazı-yazmayı-öğrenme sistemini geliştirmesi için yeterli bir sebeptir, Nisan 2014 ayında duyurulacak müşteriler ve satış noktaları için avantaj getirecektir.

Bütüncül Ürün Konsepti

griffix® başlangıçtan itibaren yazı-yazmayı-öğrenme sistemini destekleyen ilk bütüncül ürün konseptidir. Bu nedenle Pelikan, yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde birleştirdi: Mumlu pastel kalem, kurşun kalem, mürekkepli kalem ve dolma kalem.

Ergonomik Kavrama Bölgesi

griffix® Bilim insanları ve öğretmenlerle yakın iş birliği yapılarak öğrencilerin ellerine uygun şekilde geliştirildi. Ergonomik tasarımı doğal ve rahat bir yazım pozisyonunu destekler. Her bir kalemin aynı kavrama kısmı sayesinde diğer aşamadaki kalemlere geçiş yaptığında hiç zorlanmayacak.

 

Made in Germany