griffix® Kurşun kalem Berry
Düzgün yazmayı öğrenme
griffix-kurşun kalem - Pelikan’dan yazı-yazmayı-öğrenme sistemi

Modern pembe renkte griffix® kurşun kalem - düzgün yazı yazmayı öğrenmeye yardımcı olur!

griffix® Kurşun kalem Berry (pembe)

Akıllı yazı-yazmayı-öğrenme sistemi
Yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde dünya çapında ilk kez Pelikan birleştiriyor.

griffix® kurşun kalem – ilk harflerini daha düzgün yazmak isteyen ve hangi elini kullanacağına karar vermek isteyenler için yazı gereci. Bu nedenle sağlaklar ve solaklar için ayrı çeşitleri mevcuttur. .

  • Kendi rengini seçme
  • Kolay uç değişimi
  • Geliştirilmiş ergonomik kavrama bölgesi
  • Neşeli gülen yüz
  • Yeni itme mekanizması

griffix® Başarısı devam ediyor!

4 adımda yazı-yazmayı öğreten sistem griffix® başarısının yankısı sürüyor ve devam ediyor. Gün geçtikçe daha çok öğretmenler, aileler, ve öğrenciler 4 adımda öğrenmenin yazı-yazmayı öğrenme sürecinin daha kolaylaştırdığına ikna oluyor. griffix® kalemleri yazı yazmayı yeni öğrenen çocuklardan çok talep görüyor ve yaygın bir şekilde popüler oluyor. Bu Pelikan’ın yazı-yazmayı-öğrenme sistemini geliştirmesi için yeterli bir sebeptir, Nisan 2014 ayında duyurulacak müşteriler ve satış noktaları için avantaj getirecektir.

Bütüncül Ürün Konsepti

griffix® başlangıçtan itibaren yazı-yazmayı-öğrenme sistemini destekleyen ilk bütüncül ürün konseptidir. Bu nedenle Pelikan, yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde birleştirdi: Mumlu pastel kalem, kurşun kalem, mürekkepli kalem ve dolma kalem.

Ergonomik Kavrama Bölgesi

griffix® Bilim insanları ve öğretmenlerle yakın iş birliği yapılarak öğrencilerin ellerine uygun şekilde geliştirildi. Ergonomik tasarımı doğal ve rahat bir yazım pozisyonunu destekler. Her bir kalemin aynı kavrama kısmı sayesinde diğer aşamadaki kalemlere geçiş yaptığında hiç zorlanmayacak.

 

Made in Germany