griffix® Dolma kalem Cherry
Hünerli yazı yazmayı öğrenme
griffix® dolma kalem kırmızı

Canlı kırmızı renkte griffix® dolma kalem - düzgün yazı yazmayı öğrenmeye yardımcı olur!

griffix® Dolma Kalem Cherry (kırmızı)

Akıllı yazı-yazmayı-öğrenme sistemi

Yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde dünya çapında ilk kez Pelikan birleştiriyor.

griffix® dolma kalem – Yazı yazmayı öğrenme sürecinde son adım ve hünerli yazı yazı yazma becerisini kazanma. Sağlaklar ve solaklar için ayrı çeşitleri mevcuttur.

  • Gövde renginde kapak
  • Geliştirilmiş ergonomik kavrama bölgesi
  • Dikkat çekici gülen yüz
  • Mürekkep gözetleme penceresi

griffix® Başarısı devam ediyor!

4 adımda yazı-yazmayı öğreten sistem griffix® başarısının yankısı sürüyor ve devam ediyor. Gün geçtikçe daha çok öğretmenler, aileler, ve öğrenciler 4 adımda öğrenmenin yazı-yazmayı öğrenme sürecinin daha kolaylaştırdığına ikna oluyor. griffix® kalemleri yazı yazmayı yeni öğrenen çocuklardan çok talep görüyor ve yaygın bir şekilde popüler oluyor. Bu Pelikan’ın yazı-yazmayı-öğrenme sistemini geliştirmesi için yeterli bir sebeptir, Nisan 2014 ayında duyurulacak müşteriler ve satış noktaları için avantaj getirecektir.

Bütüncül Ürün Konsepti

griffix® başlangıçtan itibaren yazı-yazmayı-öğrenme sistemini destekleyen ilk bütüncül ürün konseptidir. Bu nedenle Pelikan, yazı yazmayı öğreten 4 yazı gerecini uyumlu ve sıralı bir şekilde birleştirdi: Mumlu pastel kalem, kurşun kalem, mürekkepli kalem ve dolma kalem.

Ergonomik Kavrama Bölgesi

griffix® Bilim insanları ve öğretmenlerle yakın iş birliği yapılarak öğrencilerin ellerine uygun şekilde geliştirildi. Ergonomik tasarımı doğal ve rahat bir yazım pozisyonunu destekler. Her bir kalemin aynı kavrama kısmı sayesinde diğer aşamadaki kalemlere geçiş yaptığında hiç zorlanmayacak.

 

Made in Germany