Maki-e Koi

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255268./maki-e-koihttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255268./maki-e-koipl_PLMaki-e KoitrueMaki-e Koiexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Limitowana

Maki-e Koi

Koi, kolorowe ryby pochodzące z Japonii czczone są nie tylko ze względu na ich piękno; są one nieoderwalnie powiązane z japońską kulturą. Każde japońskie dziecko zna historię ryby Koi, która podążała w górę wodospadu, chcąc zostać smokiem. Dlatego ryby te są symbolem wytrzymałości, siły oraz determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu, nawet gdy do pokonania jest wiele przeszkód. Artysta odwzorował ryby Koi oraz ich środowisko z ogromną dbałością o detale na wspaniałym piórze wiecznym wielkości 1000, które jest największym w ofercie Pelikan.

Efektem jest arcydzieło, które łączy niemieckie rzemiosło, bazujące na ponad 175 latach tradycji i technologii z najwyższej klasy japońską techniką Maki-e. W przypadku pióra wiecznego Maki-e Pelikan zastosowana została technika Kaga Togidashi-Taka-Maki-e.

Każde z piór wiecznych posiada indywidualny numer i jest podpisane przez artystę. Seria jest limitowana do jedynie 88 sztuk na całym świecie. Pióra wieczne posiadają 18-karatową złotą stalówkę w dwóch kolorach, umieszczone zostały w tradycyjnym japońskim pudełku na pióra z drewna paulownia.

Maki-e Koi zostanie zaprezentowane wiosną 2015.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.