Kaseta kolekcjonerska

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255292./kaseta-kolekcjonerskahttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255292./kaseta-kolekcjonerskapl_PLKaseta kolekcjonerskatrueKaseta kolekcjonerskaexclusive-text-background

Kaseta kolekcjonerska

Dobra wiadomość dla wszystkich kolekcjonerów i miłośników piór wiecznych: nowa kaseta kolekcjonerska dostępna już teraz. Ta elegancka forma przechowywania ulubionych piór w sposób uporządkowany, nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni.

Kaseta wykonana z wytrzymałego tworzywa MDF, pokryta jest fornirem z prawdziwego orzecha amerykańskiego chroniona lakierem. Wyposażona jest w trzy tace i oferuje miejsce na 24 przybory do pisania, w tym nawet na Souverän® M 1000.

Wnętrze tacki pokryte jest kremową skórą, dzięki czemu przybory do pisania są w całości chronione przed zadrapaniami. Wierzch wykonany jest z bezpiecznego szkła (4 mm grubości z wypolerowanymi krawędziami) i pozwala zajrzeć do środka w każdej chwili. Małe okrągłe gumowe nóżki sprawiają, że kastę można postawić niemal na każdej powierzchni.

Logo Pelikana znajduje się na przedniej szufladce i tylnej obudowie. Ogromnym atutem jest to, że to atrakcyjne pudełko nie zajmuje dużo miejsca.

  • 25cm szerokość
  • 20cm głębokość (+1,2cm dla uchwytów)
  • 13,5cm wysokość

Nowa kaseta kolekcjonerska dostępna już teraz.

 

Więcej informacji

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.