Ductus® 3100

Ductus - Pióro wieczne P 3100

 Ductus - Pióro wieczne P 3100
Opis produktu
Fakty i liczby

Jasno określone cele

Serię charakteryzują proste linie, dlatego też nazwa Ductus, wywodząca się z języka łacińskiego i oznacza: „przywództwo”. Stworzony dla otwartych ludzi mających unikatowy styl. Dwa sposoby napełniania (naboje lub konwerter) odpowiadają nowoczesnemu stylowi życia.

Korpus wykonany z masy żywicznej jest wstępnie lakierowany, formowany do właściwego kształtu i wreszcie polerowany w celu uzyskania wysokiego połysku. W kolejnym etapie produkcji grawerowane są linie i wypełniane platyną przy srebrnej wersji, zaś do uzyskania złotego koloru wykorzystuje się 24-ro karatowe złoto. Na koniec pióro pokrywa się warstwą czystego lakieru, który sprawia, że powierzchnia staje się niezwykle gładka a zarazem bardziej wytrzymała.

Jeśli jesteś posiadaczem instrumentów piśmiennych z kolekcji Ductus, nigdy nie stracisz z oczu swojego celu.

Pióro wieczne Ductus otrzymało nagrodę "Stylus Icon Award 2009" – czytelnicy amerykańskiego magazynu "Stylus" zdecydowali:

W kategorii instrumentów piśmiennych wysokiej jakości w przedziale cenowym 101$ do 500$, pożądana nagroda "Stylus Icon Award 2009" trafia do klasycznie eleganckiego pióra wiecznego Ductus marki Pelikan.

Zobacz wideo na temat produktów

 

Łatwa wymiana naboi

Abbildung des innovativen Patronen-Füllsystems

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.