M120 zielono-czarne

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255310./m120-green-blackhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255310./m120-green-blackpl_PLM120 zielono-czarnetrueM120 zielono-czarneexclusive
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Limitowana

M120 zielono-czarne

Jeśli uwielbiasz produkty w stylu retro, zakochasz się w piórze M120 Green Black w oka mgnieniu! Pierwszy model M120 firmy Pelikan powstał w 1955 roku. Przy przeprojektowaniu zachowaliśmy tradycyjny kształt i oryginalny materiał stalówki: pozłacaną stal szlachetną. Jednak dla wygody, elementy te zostały połączone ze sprawdzoną technologią tłoka wiecznych piór firmy Pelikan... a jako coś ekstra dodaliśmy grawerowanie na stalówce w formie zawijasa, który odnaleźliśmy w cenniku firmy Pelikan z 1889 roku.

Korpus i skuwka są wykonane z wysokiej jakości żywicy, a klipsy i pierścienie są złocone. To urokliwe pióro tłokowe będzie dostępne ze stalówką w rozmiarach EF, F, M i B.

Specjalna edycja pióra M120 green black będzie dostępna od marca 2016.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.