Souverän® 320 Pearl

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255325./souveraen-m-320-pearlhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255325./souveraen-m-320-pearlpl_PLSouverän® 320 PearltrueSouverän® 320 Pearlexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Piękno ma znaczenie

Najmniejsze pióro wieczne marki Pelikan ma po zamknięciu tylko 11 cm długości i jest prawdziwym klejnotem dla miłośników najwyższej jakości instrumentów piśmiennych. Jako Edycję specjalną, Pelikan wprowadza nowy, perłowy kolor, w grudniu 2011 – jako propozycje na Walentynkowy upominek.

Każde pióro wieczne z tej edycji jest zapakowane w wyjątkowe pudełko, które zawiera buteleczkę brązowego atramentu 4001 i notesik z karteczkami ozdobionymi sercami. Elementy te są dostępne jedynie jako wyposażenie wspomnianego pudełka.

Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żywicy, skuwka i pierścienie pokryte zostały 24 karatowym zlotem a stalówka wykonana jest z 14 karatowego złota i pokryta rodem.

 

Więcej informacji

 

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.