Classic M200 Demonstrator

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255384./classic-200-demonstratorhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255384./classic-200-demonstratorpl_PLClassic M200 DemonstratortrueClassic M200 Demonstratorexclusiveexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Classic Edition 200 Demonstrator - jawny sekret

Gdy w 1929 roku firma Pelikan zarejestrowała patent na mechanizm tłoka, nowy system napełniania pióra wiecznego, nikt nie przypuszczał, że ta sama technika przetrwa dekady. Technika została ulepszona i jest używana po dziś dzień. Model pióra wiecznego Demonstrator, który został zaprezentowany w mniejszym rozmiarze, tylko po to, by pokazać jak działa mechanizm tłoka, odniósł olbrzymi sukces na skalę światową. Prawdziwą gratką dla fascynatów techniki jest możliwość podziwiania mechanizmu „w akcji” za każdym razem, gdy napełniają swoje pióro wieczne ... Firma Pelikan zdecydowała się na wprowadzeniu do sprzedaży Edycji Specjalnej Demonstrator 200 w 2012 roku.

Produkcja modelu pióra wiecznego Demonstrator stanowi wielkie wyzwanie: Proces produkcji wymaga zachowania szczególnie wysokich standardów, aby w jego trakcie do wnętrza pióra nie dostał się widoczny później z zewnątrz pyłek kurzu, którego nie można usunąć. Wysokiej jakości, transparentna żywica jest pobawiona jakichkolwiek kolorowych elementów.

Dodatkowy pierścień na szczycie skuwki czyni ten model pióra wiecznego jeszcze bardziej atrakcyjnym. Podobnie jak klips, pierścienie oraz stalówka ze stali nierdzewnej został pokryty 24-karatowym złotem. Stalówka jest dostępny w czterech rozmiarach. Każde z piór wiecznych można nabyć w atrakcyjnym, niebieskim pudełko upominkowym G5. Seria została wyprodukowana w Niemczech w oparciu o wiedzę i doświadczenie Pelikana i jest dostępna przez określony czas.

 

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.