Classic 205 Beż

Classic M205 - Pióro wieczne

 Classic M205 - Pióro wieczne
Opis produktu
Fakty i liczby

Classic Edition 205 – in elegant Taupe

Każdy, kto zna się na modzie, z pewnością wie, że beż należy do najważniejszych trendów tego sezonu – a dzięki bliskiej klasycznej czerni tonacji, ten stanowiący niesamowite połączenie brązu i szarości odcień, będzie modny przez długi czas.

Błyszczący, chromowany pierścień i klips oraz tradycyjny kształt serii Classic 205 beż sprawia, że stanowi ona połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością. Instrumenty piśmienne z tej serii są idealnym dodatkiem do białych lub brązowych strojów.

Stalówka ze stali nierdzewnej dostępna jest w czterech rozmiarach. Każde pióro jest wyposażone w niezawodny mechanizm tłokowy, z którego słyną instrumenty piśmienne marki Pelikan. Skuwka oraz korpus zostały wykonane z wysokiej jakości żywicy. Dostępne również jako długopis.

Seria została wyprodukowana w Niemczech bazując na doskonalonym od lat doświadczeniu i kunszcie marki Pelikan. Dostępna jedynie przez określony czas.

 

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.