Yüksek Kalite Yazıcı
Kartuşları
Tüm Yazıcı
Modelleri için
Yazıcı Aksesuarları

Tüm Yazıcı Markaları için Kaliteli Yazıcı Kartuşları

InkJet Produkte

Pelikan yazıcı kartuşları, orijinal kartuşlara göre çok daha ekonomik, üstelik aynı zamanda mükemmel baskı ve çıktı kalitesi de sunan bir alternatif. Pelikan’ın kartuşlarında sunduğu üstün kalite hem 3 yıllık bir garantiyle ayrıca destekleniyor hem de Pelikan yazıcınızın garantisini de üstleniyor!

Pelikan; Brother, Canon, Epson, Hewlett Packard ve Lexmark gibi en yaygın kullanılan yazıcılar için kartuşlar sunuyor.

Pelikan uzun yıllara dayanan ofis ve hobi uğraşları, yazı gereçleri ve bilgisayar yazıcıları için çok kaliteli mürekkep üretme tecrübesine sahip. Özellikle yüksek kalite standartlarında yazıcı kartuşları üretmek için Pelikan durmaksızın araştırma, geliştirme ve üretme çalışmaları yürütüyor. Tümü itibarıyla ISO 9001 sertifikasına sahip Pelikan üretim tesislerinde yeniden üretilen kartuşların DIN 33871 sertifikası bulunmaktadır.
 

 

Pelikan’ın Yüksek Kalite Ürünleri

Tüm yazıcı modellerine uyumlu ürettiği yüksek kalite mürekkep püskürtmeli ve lazer kartuşlarıyla Pelikan, pahalı orijinal kartuşlara akıllıca alternatifler sunuyor. Pelikan’ın yüksek kaliteli yazıcı sarf malzemeleri rakipsiz bir fiyat/performans oranına sahiptir. Kaliteden ödün vermeden, yazıcı garantisiyle uyumlu garanti teminatıyla, çıktı kalitesinde hiçbir azalma yaşamadan, tasarruf edin.

Kalite

Pelikan yazıcı sarf malzemelerini kullanmak, yazıcınızın üreticisinin sunduğu yasal garanti kapsamına hiçbir olumsuz etki yapmaz. Ancak yine de, Pelikan yazıcı sarf malzemelerini kullanmayı daha avantajlı hale getirmek için Pelikan, mürekkep püskürtmeli ve lazer kartuşları, termal transfer yazıcı rulo ve şeritleri için tam 3 yıllık bir garanti sunmakta ve ayrıca yazıcınızın garantisini de üstlenmektedir.

Mürekkep püskürtmeli ve lazer serisine dahil tüm ürünler, Pelikan’ın İsviçre’deki kendi Teknoloji Merkezi ve Avrupa ve Asya’daki üretim tesislerinin ürünüdür. Düzenli olarak yapılan kalite kontrolleri sayesinde Pelikan müşterilerine yüksek verimlilik, birebir renk baskısı, mükemmel ve solmayan çıktı kalitesi sunuyor. Böylece kartuşu takar takmaz bile hemen mükemmel bir görüntü çıktısı almanızı temin ediyor.

Pelikan’ın geri dönüştürülmüş mürekkep püskürtmeli ve lazer kartuşları, DIN 33870 ve DIN 33871’e göre, piyasada mevcut en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde yeniden üretiliyor. Pelikan’ın bütün üretim tesisleri ise ISO 9001’e uygunluk sertifikasına haizdir.