Şubat ayında, ilk kez üretim tesislerimizin kapısını açtık. Şimdi müşterilerimiz sadece üretim sahamızı gezmek için rezervasyon yaptırmakla kalmıyor, “Bir Uç Dile” kapsamında bir uç da tasarlayabiliyor. İlgi çok olağanüstüydü ve bugün sizlere daha fazla gelişmeleri aktarmaktan mutluyuz.

Almanya’da görüşmek üzere...

Beate Böker

Sizden gelen talepleri değerlendirerek, şimdi el yazı stilinize uygun olarak 1000 ölçüsünde de uç sunabileceğiz!

Eğer bir diğer uç için bütçenizde yer kalmadıysa, dileğinizi gerçekleştirmesi için bir arkadaşınıza çıtlatın: Şimdi hediye çekiniz çevrimiçi olarak satın alınabilir, hem Bir Uç Dile kapsamında, hem de üretim tesisimizi gezmek için.

2015 Yılı için yeni tarihler: Şimdi bu yılsonu için ve 2015 yılı için çevrimiçi olarak randevunuzu alabilirsiniz! Üretim tesisimizde İngilizce turlar sadece Ocak, Mart, Nisan ve Ekim ayında yapılacaktır. Bu tarihler Hannover’de düzenlenen uluslararası fuar takvimi göz önüne alınarak seçildi. (Aralık ayı haricinde) Almanca turlar her ay vardır.

Yeni fiyatlarımızı http://www.pelikan.com/nib sitemizde bulabilirsiniz. Bu fiyatlar 01 Ekim 2014'den itibaren geçerlidir. Daha önceki tüm rezervasyonlar için önceki fiyatlar geçerlidir.