Maki-e Autumn Flowers

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255922./maki-e-autumn-flowershttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255922./maki-e-autumn-flowerstr_TRMaki-e Autumn FlowerstrueMaki-e Autumn Flowersexclusive-text-background
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Limited Edisyon

Maki-e Autumn Flowers

Bu alışılmadık Maki-e motifinde, arka plan yarı şeffaf kırmızı ve siyah lake şeritler kullanılarak zengin örgü desen kullanılmıştır. Burada kullanılan tekniklerden biri “Kakiwari“dir ve sadece hünerli sanatçıların elinden gelmektedir. Bu teknik, çizimler arasında çok ince hat ya da boşluklar bırakarak 3 boyutlu efekt yaratır. Çan çiçeği mavi iri inci tanecikleri kullanılarak bu zarif bileşimin içine eklendi. Bu boyamada, altın sarısı yaz günlerinin ve yaklaşan sonbaharın melankolinin dokunduğu kaliteli bir dinginlik vurgulanmakta.

175 yıllık gelenek ve teknolojiye dayanan Alman el işçiliğini, tüm dünyada şöhrete sahip üstün Japon Maki-e boyama tekniği ile birleştiren bir şaheserdir. Bu dolma kalem Kaga-Togidashi-Taka-Maki-e tekniği kullanılarak boyanmıştır. Bu seri dünya çapında sadece 88 adetle sınırlıdır ve her bir dolma kalem çift renkli özenle yapılmış 18 ayar altın uca sahiptir. Her bir dolma kalem Pavlonya ağacından yapılmış geleneksel bir Japon kalem kutusu içinde sunulur.

 

Daha fazla bilgi

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.