M101N Lizard

truehttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255973./m101n-lizardhttps://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/tr_TR.FWI.displayShop.255973./m101n-lizardtr_TRM101N LizardtrueM101N Lizardexclusive-text-background
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Özel Seri – M101N Lizard

M101N Lizard, 1937 yılında üretilen tarihi model esas alınmıştır.Bir Pelikan dolma kalem için vazgeçilmez olan geleneksel biçimini korurken, günümüzün modern dolma kalem üretim standartlarına adapte edilmiştir.

Bu dolma kalemin tamamiyle pürüzsüz yüzeyli desenli gövdesi ve kapağı selülöz asetattan yapılmıştır. Siyah parçaları yüksek kalite reçineden yapılmış olup, Pelikan logo kapak üzerine geleneksel şekilde işlenmiştir. Kıymetli metal paladyum klips ve halkaları kapsar ve uygun gümüş efektini elde etmek için 14 ayar altın uç tamamamiyle rodonize edilmiştir. Bu Özel Seri için özellikle uyarlanmış dış çevresiyle kertenkeli deseni dolma kalemin üzerine tam olarak oturmuştur. Bu çok beklenilen dolma kalem, 2013 yılı Pelikan 175.yıl dönümüne denk gelecek şekilde sadece kısıtlı adetlerde, Aralık 2012 tarihinden itibaren bulunabilecektir.

Ve size özel bir bilgi: 2013 Bahar’ında Pelikan benzer bir Limited Seri sunacaktır. Sadece 238 adet M101N Jubilee Kalem. Daha fazla bilgi için bizimle temasta kalın!

 

Daha fazla detay

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.