Classic siyah-gümüş

[3] Classic P205 - Dolmakalem - YENI!

 [3] Classic P205 - Dolmakalem - YENI!
Ürün tanıtım
Bilgiler ve rakamlar

Tam bir Klasik

Parlak siyah yüksek kalite reçine, gümüş renkli gaga klipsi ve krom kaplama süsleme halkalarının kombinasyonu kullanılarak Klasik 205 siyah kalem klasik tasarımı modern öğelerle birleştirilmiştir. Ayrıca, koyu gri mürekkep izleme penceresi ilave edilerek siyah gövdesiyle ahenk sağlanmıştır.

Klasik 205 siyah, denenmiş ve test edilmiş piston dolum mekanizması ile donatılmıştır. Yüksek kalite paslanmaz çelik cilalı uç, farklı uç ebatlarında bulunmaktadır.

Mükemmel biçimli, sofistike yazı gereçleri olan Klasik serileri, özgün ve klasik tasarımı ve çekici hediye kutusu içinde sunulur.

Bu dolma kalem ayrıca altın aksesuarlı (M200) ve kartuş dolum mekanizmalı: P200 Altın sürümü ve P205 Gümüş modeli olmak üzere 3 modelde bulunabilir. M harfi piston mekanizmasını işaret eden kısaltma harfi ve P harfi ise Almanca kartuş (Patrone) isminin ilk harfidir.

Pratik dolum mekanizmalı klasik bir model

Çok seyahat edenler için ya da piston mekanizma dolum ritüeli yerine hızlı bir değişim yapmak isteyenler için neden Pelikan klasik piston mekanizmalı modeli M200 ve M205’I kartuş mekanizmalı olarak sunmuyor diye bize defalarca soruldu. İlk önce tereddüt ettik, her şeyden önce Pelikan piston mekanizmalı klasik dolma kalemlerle özdeşleşmişti. Fakat bu talep sıklıkla arttıkça harekete geçmeye karar verdik. Şimdi ise P200’ün yalın güzelliğinin nefesimizi kestiğini canı gönülden kabul ediyoruz.

Yüksek kalite reçineden yapılma, altın veya gümüş aplikasyonlu olmak üzere çok popüler iki sürümünü sunmaktan kıvanç duyarız. Altın model hakkında daha fazla bilgi almak için P200 modelimize göz atın.

Gümüş modeli P205, özenle cilalanmış paslanmaz çelik uca sahiptir ve uç EF, F, M ve B ebatlarında bulunabilir. Kartuşu değiştirmek için dolma kalem halkadan sağa doğru çevrilmelidir. Bu bölüm ayrıca uç değişikliği yapılmak istendiğinde kullanılır.

Mükemmel bir kombinasyon olarak Edelstein Mürekkep Kartuşları çekici metal kutusunda sunulur. Klâs zevk sahipleri için göz alıcıdır. Mutlu yazımlar…

 

classic p 200

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.